Salmosped AS 
Energivegen 7

2069 Jessheim
 

​​

Tlf: +47 67 91 18 00
E-post: firmapost@salmosped.no

© 2019 by Salmosped

Privacy Policy

Om oss

Salmosped AS ble etablert 1.mars 2010, og er en flyspeditør som har spesialisert seg på flyfrakt av

fisk og sjømatprodukter til oversjøiske markeder.

Salmosped AS er blant de markedsledende aktørene innen eksport av norsk sjømat.

Vi har høy fokus på personlig service, effektive og fleksible transportløsninger med fly fra Norge.

Vi strekker oss langt for å levere den beste kvaliteten du som kunde fortjener.

Gjennom vårt gode og nære samarbeid med alle aktuelle flyselskap, vil våre erfarne medarbeidere

alltid finne frem til de beste løsninger for våre kunder og deres forsendelser.

For andre General Cargo forespørsler, anbefaler vi vår samarbeidspartner Airsped AS  www.airsped.no

Eskild Wenaas

Managing Director

Tel: (+47) 67 91 17 96

Cell: (+47) 94 17 25 04

E-Mail: eskild.wenaas@salmosped.no

Lasse Wangen

Marketing Manager

Tel: (+47) 67 91 18 02

Cell: (+47) 90 80 60 12

E-Mail: lasse.wangen@salmosped.no

Petter Wangen

Export Supervisor

Tel: (+47) 67 91 18 03

Cell: (+47) 45 20 36 22

E-Mail: petter.wangen@salmosped.no

Morten Wangen

Export Supervisor

Tel: (+47) 67 91 18 04

Cell: (+47) 93 69 19 00

E-Mail: morten.wangen@salmosped.no

Tor Håkon Noorland

Export Supervisor

Tel: (+47) 67 91 18 05

Cell: (+47) 91 82 81 37

E-Mail: torhaakon.noorland@salmosped.no

James Lund

Export Supervisor

Tel: (+47) 67 91 18 06

Cell: (+47) 91 60 80 67

E-Mail: james.lund@salmosped.no

Tore Foss

Export Supervisor

Tel: (+47) 67 91 18 08

Cell: (+47) 91 54 22 69

E-Mail: tore.foss@salmosped.no

Christian Tangen Tørresby

Export Supervisor

Tel: (+47) 67 91 18 09

Cell: (+47) 93 24 58 70

E-Mail: christan.torresby@salmosped.no

Anniken Fagertun

Export Supervisor

Tel: (+47) 67 91 18 07

Cell: (+47) 90 27 25 14

E-Mail: anniken.fagertun@salmosped.no

Mallisa Halvorsen

Export Supervisor

Tel: (+47) 67 91 17 97

Cell: (+47) 47 83 88 73

E-Mail: mallisa.halvorsen@salmosped.no

Kenneth Moen

Document Export

Tel: (+47) 67 91 17 98

Cell: (+47) 91 52 96 85

E-Mail: kenneth.moen@salmosped.no

Andrea de Jesus

Accounting Supervisor

Tel: (+47) 67 91 17 95

Cell: (+47) 47 30 37 41

E-Mail: andrea.r.de.jesus@salmosped.no

Gustav Olsson

Export Supervisor

Tel: (+47) 67 91 17 94

Cell: (+47) 41 26 36 88

E-Mail: gustav.olsson@salmosped.no

Pål Berg Nyhus

Export Supervisor

Tel: (+47) 67 91 18 01

Cell: (+47) 97 70 43 03

E-Mail: paal.nyhus@salmosped.no

Olav Brenni

Export Supervisor

Tel: (+47) 67 91 17 99

Cell: (+47) 92 47 07 63

E-Mail: olav.brenni@salmosped.no